Poznajcie naszych lekarzy:

lek. wet. Marcinkowski Artur

Lek. wet. Artur Marcinkowski

Lek. wet. Marcinkowski Artur ukończył studia weterynaryjne w 2014 roku na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie. Jest właścicielem lecznicy ART VET, którą otworzył w 2016 roku.

Doktor Artur zajmuje się przede wszystkim stomatologią 🦷 chirurgią 🔪 i ortopedią 🩼. W tych dziedzinach regularnie się szkoli podczas konferencji oraz warsztatów przekładając najnowszą wiedzę z całego świata na nasz lokalny teren.

Prywatnie Artur tworzy muzykę elektroniczną. Jest miłośnikiem muzyki, lubi dobre kino – zwłaszcza sci-fi i fantasy oraz interesuje się motoryzacją. Zimą jeździ na desce, latem też tylko pływa z żaglem.

Sylwia Wiese

Lek. Wet. Sylwia Wiese

lek.wet. Sylwia Wiese 👩‍⚕️
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie. Studia ukończyła w 2020r.
Od początku pracy klinicznej skupia się na leczeniu małych zwierząt.
Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii miękkiej oraz ultrasonografii jamy brzusznej.
W naszej przychodni pracuje od 2023r. i przyjmuje pacjentów internistycznych oraz wykonuje zabiegi chirurgiczne.
Prywatnie lubi podróżować i jest wielką fanką kinematografii.

Hanna Raczkowska

Lek. Wet. Hanna Raczkowska

lek. wet. Hanna Raczkowska
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Tytuł lekarza weterynarii uzyskała w 2023 roku. Od początku studiów interesuje się głównie leczeniem zwierząt towarzyszących, a także egzotycznych. Przyjmuje głównie pacjentów internistycznych. Swoją wiedzę oraz umiejętności ciągle poszerza poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach z dziedziny interny i dermatologii. W czasie wolnym lubi czytać książki, chodzi także na siłownię oraz zajęcia z tańca towarzyskiego.